Ośrodek szkolenia BHP
w Warszawie

Profesjonalne szkolenia i kursy BHP z myślą o bezpieczeństwie Twoich pracowników

Szkolenia BHP Warszawa

Opinie i Referencje

Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście organizatora oraz przygotowanie merytoryczne wykładowców w dziedzinie prawa pracy, znajomości zagadnień technicznych oraz bezpieczeństwa pracy mają duży wpływ na pozytywne oceny uczestników. Szkolenia są przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny, z należytą starannością, a Ośrodek Szkolenia BHP jest firmą godną polecenia do współpracy.

SATORIA Group S.A.

Profesjonalna organizacja, szybkość działania oraz dopasowanie szklenia do potrzeb przedsiębiorstwa transportowego wpłynęły na znakomitą współpracę. Dużą zaletą Ośrodka jest możliwość dopasowania tematyki, terminów oraz godzin zajęć do kierowanej na szkolenie grupy pracowniczej. Ośrodek Szkolenia BHP jest firmą godną polecenia.

Michalczewski Sp. z o.o.

Posiadane przez Ośrodek Szkolenia BHP doświadczenie zaowocowało współpracą, która przebiega zgodnie z umową ora ustalonym programem szkoleń. Pragniemy polecić Ośrodek Szkolenia BHP jako godnego zaufania partnera i wykonawcę, gdyż firma ta dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner należycie realizujący zlecenia.

NetWorks! Sp. z o.o.

Ośrodek Szkolenia BHP zapewnia doświadczoną kadrę dydaktyczną, która wyróżnia się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie wskazanej tematyki. Omawiane zagadnienia przekazywane są w sposób przystępny i zrozumiały. Szkolenia prowadzone są merytorycznie, poparte dobrze przygotowanymi materiałami szkoleniowymi, co ma istotny wpływ na zadowolenia wszystkich uczestników szkoleń.

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie